Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Tibet masáže

 

                    

Hlava je centrem nervového systému a její masáží se celý nervový systém zklidní. Je to blahodárná metoda k uvolnění napětí a každodenního stresu, pročištění organismu, regeneraci těla a oživení všech smyslových orgánů. Pokud se provede správně, může nahradit masáž celého těla.

Tibetská masáž je komplexní a léty ověřenou metodou, která kombinuje speciální zdravotní a relaxační masáž Vychází z tibetské medicíny a její staleté tradice. Rozpouští nahromaděné napětí a jemně uvolňuje vnitřní energii

K masírování se používají různé aromatické oleje, byliny a koření. Tibetská masáž hlavy přináší odpočinek, zklidnění a navodí stav celkové pohody. Zároveň je energetická, osvěžující a relaxační. A současně jde o účinnou terapii, která dokáže znásobit fyzické, duševní i energetické účinky Masáž kůže na temeni hlavy podporuje nejen růst a výživu vlasů (vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější,) ale dochází i k uvolnění a odplavení stresu z těla. Po fyzické stránce přináší masáž hlavy zlepšení při bolestech hlavy, migréně, ucpaných dutinách, nespavosti, hučení v uších, napětí v čelistních kloubech. Působí antistresově na celé tělo. Uvolňuje napjaté krční svaly, které bývají častou příčinou bolestí hlavy, tlaku v očích a neostrého vidění. Pravidelné provádění této masáže dokáže omezit nebo i odstranit výskyt migrén. Okysličuje mozek a zlepšuje koncentraci. Po mentální stránce  masáž hlavy uvolňuje nervový systém a odstraňuje únavu způsobenou stresem a napětím, podporuje jasnější koncentraci a myšlení, uvolňuje stagnující energii. Přináší pocit harmonie, klidu a pokoje. Po masáží budete sice trochu rozcuchaní, ale v dobré fyztické kondici a psychické pohodě..

 

Kontraindikace, aneb kdy tuto masáž neprovádíme:

Infekční onemocnění, horečka, těhotenství, nádorová onemocnění, epilepsie, při úrazu hlavy, velmi vysoký nebo nízký krevní tlak, místní infekce nebo zánět, při úrazu nebo těsně po operaci, onemocnění cév, lupénka.

 

Tibetská masáž hlavy trvá cca 50 min ,  cena 300,- Kč.

 

                                                                                                  

TOPlist