Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

SUBRINA

 

                                              

 

             JSME ČLENEM SUBRINA KLUBU            

 

Zdravá vlasová pokožka je podmínkou pro růst zdravých vlasů. Pokud dojde k jejímu podráždění, vysušení či nastanou jiné specifické potíže, obvykle se to projeví na vzhledu i kvalitě vlasů. Mezi nejčastější problémy, s nimiž se můžete setkat, patří výskyt lupů, padání vlasů či jejich nadměrné maštění. Používání běžných nebo nevyhovujících šamponů tyto potíže nevyřeší, mnohdy je naopak může ještě stupňovat. Proto je tu nová linie přípravků SUBRINA RECEPT, skutečný recept na problémy vlasů a vlasové pokožky.


V přípravcích SUBRINA RECEPT se přírodní substance efektivně prolínají s moderními aktivními složkami a tak odstraňují běžné vlasové problémy, jako jsou lupy, padání vlasů a mastné vlasy.

 

Všechny výrobky z kolekce SUBRINA RECEPT jsou dermatologicky testovány. Označením dermatologicky testováno se mohou pyšnit jenom ty výrobky, které odpovídajícím testováním prověřilo příslušné dermatologické zařízení. Dermatologický test garantuje, že výrobky neobsahují žádné škodlivé látky, a proto nevyvolávají škodlivé reakce.

 

Barvy Subrina

SHINE REFLECTION TECHNOLOGY

Divize vývoje značky SUBRINA PROFESSIONAL vyvinula zvláštní technologii Shine reflection, která je založena na stabilním poměru složek, které tvoří samotnou barvu. Barevné pigmenty jsou obohacené o molekuly "čistého lesku", které obalí každé vlasové stéblo a přičarují neuvěřitelný lesk vlasů. Pronikají hluboko do kortexu vlasového stébla, čímž se barva stane lesklou i dlouhodobě stálou. Nová Shine reflection technology zaručuje vyšší intenzitu všech odstínů. Barvy vydrží na vlasech až o 20 % déle a mají až o 60 % vyšší lesk, než vlasy neobarvené. Barva je obohacená o vůni s nádechem vzácného parfemu.

ARGANOVÝ OLEJ

Proces barvení nyní nezahrnuje pouze samotné barvení, ale současně probíhá účinná péče o vlasy. O tu se stará arganový olej, který obsahuje esenciální mastné kyseliny a jako silný antioxidant chrání barvu před vnějšími vlivy, regeneruje poškozenou kutikulu vlasů.

                                                       

 

 

 

 

TOPlist